Warning: Creating default object from empty value in /home/bilecikw/public_html/wp-content/plugins/gaviasframework/redux/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Müşteri Memnuniyeti – Bilecik Web Yazılım

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri mutluluğunu kendisine sürekli hedef olarak seçmiştir. Müşteri değer ve davranışlarındaki değişiklikleri her zaman sistematik olarak takip ederek, müşterilerimizin firmamızdan ve hizmetlerimizden neler beklediğini belirlemek ve bu beklentilerini koşulsuz yerine getirmek ana iş hedefimizdir.

Müşterilerimizin şikayet, talep, başvuru ve önerilerini firmamıza kolaylıkla ve ücretsiz iletebildiğini, Müşterilerimize en doğru yöntemlerle ve “0” hata ile hizmet sunarak % 100 müşteri memnuniyetinin sağlandığı, Şikayetin oluşmadan ilk seferinde doğru hizmetin verildiğini, Firmamıza ulaşan şikayetlerin şeffaf, objektif, adil ve gizlilikle ele alındığını,

Kendimizi müşterinin yerine koyarak, empatik yaklaşım ile hizmetlerimizin verildiğini, Müşteri memnuniyetinin temelinde çalışanlarımızın olduğu, aynı şikayetin tekrar oluşmaması için gerekli düzeltici ve önleyici faaliyetlerin gerçekleştirildiğini, Teknolojiyi yakından takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yenilikçi çözümlerin sağlandığını, Müşterilerimize sunulan hizmetlerde en hızlı reaksiyon süresinin sunulduğunu,

Şikayetlerin yasal şartlar, kanunlara, yönetmeliklere uygun, Bilecik Web Yazılım Topluluğu geleneklerine bağlı ve “Yıllarca Beraber” ilkesi kapsamında çözümlerinin sağlandığını, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimiz şartlarına uygun olarak firmamızın tüm müşterileri, çalışanları ve diğer paydaşlarına taahhüt eder, kamuoyu ile paylaşmayı bir görev biliriz. bizim için önemlidir!

Firmamız ilgili talep, beklenti ve sorunlarınızı önemsiyor, size en iyi hizmeti verebilmek için bize ışık tutacağına inanıyoruz. Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle talep, beklenti ve sorunlarınızı karşılarken temel aldığımız değerlerimizi oluşturduk. Değerlerimiz Biz’i anlatır.

​Müşteri Daima en iyisini hak eden temel varlık nedenimizdir.
Şeffaflık,                                Tüm erişim kanallarımız müşterilerimize açıktır.
Hız                                          Talep, beklenti ve sorunlarınız için zamanla yarışırız.
Objektiflik,                            Talep, beklenti ve sorunlarınızı adil ve tarafsız değerlendiririz.
Ücret,                                     Talep, beklenti ve sorunlarınızı değerlendirirken herhangi bir ücret almayız.
Gizlilik,                                   Kişisel bilgilerinizi gizli tutarız.
Müşteri Odaklı Yaklaşım,  Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarız.
Güvenilirlik,                          Açık, anlaşılır ve doğru bilgiler veririz.
Yaratıcılık,                            Talep, beklenti ve sorunlarınızı iyileştirme için fırsat olarak değerlendiririz.
Deneyim,                              Talep, beklenti ve sorunlarınızı uzman ekibimizle değerlendiririz.
Uygunluk,                             Kanunlara ve yasal zorunluluklara titizlikle uyarız.
Memnuniyet, Yaptığımız işin amacıdır.

Ürünümüzden yaşadığınız sorun ve sorunlarınıza  Bilecik Web Yazılım İletişim Formundan başvurmanız durumunda 7/24 çözüm bulmaya çalışacağız.